KRBY, KACHLE, KOMÍNY

KOBOK

OCEĽOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY

Oceľové krbové vložky určené na spaľovanie dreva a drevených brikiet roštovým a bezroštovým spôsobom. Zabudovávajú sa teplovzdušným, hybridným a akumulačným spôsobom do krbov rôznych štýlov a tvarov. Sú alternatívnym zdrojom tepla s vysokou účinnosťou spaľovania, ktorý umocňuje a zútulňuje atmosféru vášho domova.

BEF HOME

TEPLOVZDUŠNÉ KRBOVÉ VLOŽKY

Liatinové krby s praskajúcim drevom vytvárajú domácu atmosféru s vôňou živého ohňa. Prevedenie krbu spojuje tradíciu liatinových kotlov a moderné prevedenie teplovzdušných krbov. Ohnisko je uzavreté zssklenými liatinovými dvierky čo umožňuje kúriť v krbr bez rizika požiaru.Krbové vložky sú vybavené ovládacími prvkami pre reguláciu vzduchu.

WESTBO

ŠVÉDSKE LIATINOVÉ KRBOVÉ KACHLE

Originál švédsky výrobok ponúka najvyšší komfort vďaka účinnému tepelnému výkonu a optimalizovanému spaľovaniu. Masívne liatinové jadro Westbo Classic šetrí teplo. Oceľový plášť obklopuje jadro. Táto konštrukcia umožňuje rýchlu distribúciu tepla v miestnosti. Westbo kombinuje výhody ručne vyrábaných kachiel s výkonným tepelným žiarením!

KANADSKÉ

KRBOVÉ KACHLE & VLOŽKY

Kanadské krbové kachle a vložky vyrábané firmami Pacific Energy a Regency Fireplace Products predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie kachlí a vložiek na spaľovanie dreva. Prinesie príjemnú atmosféru pokoja, relaxácie a tepla domova.

HERGÓM

KRBOVÉ VLOŽKY & KACHLE

Počas viac ako pol storočia, Hergóm získal úspechy a skúsenosti v oblasti vyvíjania vykurovacích zariadení na drevo a biomasu s dôrazom na prírodné palivá, prostredníctvom výskumu, vývoja a zdokonaľovania výkonnosti našich produktov.

SCHIEDEL

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY & KERAMICKÉ VLOŽKY

Schiedel je odborník v oblasti komínov a najväčší podnik na svete špecializovaný výhradne na odvod spalín. Keramické vložky sú vyrábané novou technológiou spĺňajú v maximálnej možnej miere požiadavky na odolnosť proti vysokým teplotám aj proti vlhkosti.

ZÁHRADNÉ KRBY

OTVORENÉ OHNISKO

Kozub s otvoreným ohniskom je cenený pre svoju atmosféru a priamy kontakt s ohňom. Postaviť plnohodnotný a funkčný exteriérový kozub je však ale náročnejšie a hlavne dobre postaviť kozub je len jedna z piatich podmienok, aby aj správne fungoval.

TEPLOVZDUŠNÉ KRBY

KRBOVÉ VLOŽKY & PIECKY

Sú určené na spaľovanie dreva a drevených brikiet roštovým a bezroštovým spôsobom. Zabudovávajú sa teplovzdušným, hybridným a akumulačným spôsobom do krbov rôznych štýlov a tvarov. Sú alternatívnym zdrojom tepla s vysokou účinnosťou spaľovania.

TEPLOVODNÉ KRBY

KRBOVÉ VLOŽKY & PIECKY

Krbová vložka s vodným výmenníkom zabezpečuje prípravu vody pre ústredné vykurovanie. Každé pripojenie spotrebiča je potrebné vyprojektovať projektantom a pripojenie do systému by mala vykonať odborne oprávnená osoba.

Realizácia krbov od profesionálov
Kladieme dôraz na kvalitu a individuálny prístup ku klientovi.