KOBOK

KOBOK

OHEŇ KTORÝ HREJE

Sú určené na spaľovanie dreva a drevených brikiet roštovým a bezroštovým spôsobom. Zabudovávajú sa teplovzdušným, hybridným a akumulačným spôsobom do krbov rôznych štýlov a tvarov. Sú alternatívnym zdrojom tepla s vysokou účinnosťou spaľovania, ktorý umocňuje a zútulňuje atmosféru vášho domova.Široký sortiment umožňuje vybrať model, ktorý splní vaše požiadavky a očakávania.

Krbové vložky sú pružným zvarencom zo žiaruvzdorného oceľového plechu, chráneného tepelne odolným ekologickým lakom. Konštrukcia je celopieskovaná, vhodne doplnená liatinovými a žiaruvzdornými materiálmi (šamot, žiarobetón), ktoré zabezpečujú tepelnú zotrvačnosť a vysokú životnosť. Dvierka presklené žiaruvzdorným keramickým sklom umožňujú pohľad na plameň v prehĺbenom ohnisku, bezpečnú a hospodárnu prevádzku.

S OTVÁRANÍM DO STRANY
KRBOVÉ VLOŽKY
S OTVÁRANÍM DO STRANY

Krbovú vložku je možné vybaviť príslušenstvom, ktoré zvyšuje ich estetickú úroveň a praktické nasadenie.

Čítať viac…

S VÝSUVNÝMI DVIERKAMI
KRBOVÉ VLOŽKY
S VÝSUVNÝMI DVIERKAMI

Vysúvanie dvierok vertikálnym smerom umožňuje reťazový prevod a masívne vodiace lišty, ktoré umožnia dlhodobú a bezporuchovú prevádzku.

Čítať viac…

S TEPLOVODNÝM VÝMENÍKOM
KRBOVÉ VLOŽKY
S TEPLOVODNÝM VÝMENÍKOM

Krbová vložka s vodným výmenníkom zabezpečuje prípravu vody pre ústredné vykurovanie. Každé pripojenie spotrebiča je potrebné vyprojektovať projektantom.

Čítať viac…