TEPLOVODNÉ KRBY

KRBOVÉ VLOŽKY

S TEPLOVODNÝM VÝMENÍKOM

Krbové vložky za posledné desaťročie prešli obrovským vývojom. V posledných rokoch sa stali obľúbeným zdrojom tepla, ale aj skvelým doplnkom k inému typu kúrenia. Uź viac ako 20 rokov hrejeme váš domov.

Potrebou šetrenia paliva vznikla tzv. krbová (dnes nazývaná kozubová) vložka. Je to v podstate pec s veľkými zasklenými dvierkami. Kontakt s ohňom je možný cez sklo a horenie je úsporné a účinné.

KOBOK
KRBOVÉ PIECKY A VLOŽKY
KOBOK

Krbová vložka s vodným výmenníkom zabezpečuje prípravu vody pre ústredné vykurovanie. Každé pripojenie spotrebiča je potrebné vyprojektovať projektantom a pripojenie do systému by mala vykonať odborne oprávnená osoba.

VIAC…

BEF HOME
KRBOVÉ PIECKY A VLOŽKY
BEF HOME

Veľmi vyhľadávaná rada krbových vložiek je konštruovaná tak, aby sa dodalo čo najviac energie do teplovodných výmenníkov, ktorý je súčasťou krbovej vložky.Všetky krbové vložky sú vybavené napojením na externý spaľovací vzduch. Pre bezpečnosť prevádzky je každ krbová vložka štandartne vybavená dochladzovacou špirálou.

VIAC…

WESTBO
ŠVÉDSKE KOZUBOVÉ KACHLE
WESTBO

Štýlové a elegantné kachle, ktoré sa držia tradičného švédskeho dizajnuKachle majú masívne liatinové jadro, ktoré je zdrojom tepla. Oceľové opláštenie je samozrejmosťou, ktorá výrobku zaručuje trvácnosť. Konštrukcia výhrevného telesa sa stará o rýchlu distribúciu tepla.

VIAC…

ZÁHRADNÝ KRB NA MIERU
NÁVRH
ZÁHRADNÝ KRB NA MIERU

Nápadité a originálne riešenia krbov. Každý krb od firmy KRBEX s.r.o. je originál. Krby staviame na základe požiadaviek zákazníka.

O VŠETKO SA POSTARÁME
DODÁVKA A MONTÁŽ
O VŠETKO SA POSTARÁME

Snažíme sa zvyšovať štandardy života ľudí s prihliadnutím na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

NA KRBY A PRÍSLUŠENSTVO
SERVIS
NA KRBY A PRÍSLUŠENSTVO

Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky krby a ich príslušenstvo.