TEPLOVZDUŠNÉ KRBY

OHEŇ, KTORÝ VÁS ZAHREJE

ELEGANCIA, POHODLIE A TEPLO DOMOVA

Krbové vložky za posledné desaťročie prešli obrovským vývojom. V posledných rokoch sa stali obľúbeným zdrojom tepla, ale aj skvelým doplnkom k inému typu kúrenia.

Uź viac ako 20 rokov hrejeme váš domov. Potrebou šetrenia paliva vznikla tzv. krbová (dnes nazývaná kozubová) vložka. Je to v podstate pec s veľkými zasklenými dvierkami. Kontakt s ohňom je možný cez sklo a horenie je úsporné a účinné.

KOBOK
KRBOVÉ PIECKY A VLOŽKY
KOBOK

Sú alternatívnym zdrojom tepla s vysokou účinnosťou spaľovania, ktorý umocňuje a zútulňuje atmosféru vášho domova.Široký sortiment umožňuje vybrať model, ktorý splní vaše požiadavky a očakávania. Krbovú vložku je možné vybaviť príslušenstvom, ktoré zvyšuje ich estetickú úroveň a praktické nasadenie.

VIAC…

BEF HOME
KRBOVÉ PIECKY A VLOŽKY
BEF HOME

Najväčší český výrobca teplovzdušných a teplovodných krbových vložiek. Sú vyrobené z liatiny alebo žiaruvzdornej ocele s akumulačnou výstelkou ohniska. Vďaka spojeniu najmodernejších výrobných technológií a tradičného spôsobu zpracovania majú vysokú kvalitu a radia sa medzi európsku špičku.

VIAC…

WESTBO
ŠVÉDSKE KOZUBOVÉ KACHLE
WESTBO

Westbo Classic sa hodia do štýlových horských chát, historických stavieb, ale aj do obývačiek moderných veľkometrážnych domov. Nezameniteľné kúzlo majú v reštauráciách, kde si ich pri pochutnávaní na dobrom jedle a nápojoch vychutná veľké množstvo spokojných návštevníkov.

VIAC…

ZÁHRADNÝ KRB NA MIERU
NÁVRH
ZÁHRADNÝ KRB NA MIERU

Nápadité a originálne riešenia krbov. Každý krb od firmy KRBEX s.r.o. je originál. Krby staviame na základe požiadaviek zákazníka.

O VŠETKO SA POSTARÁME
DODÁVKA A MONTÁŽ
O VŠETKO SA POSTARÁME

Snažíme sa zvyšovať štandardy života ľudí s prihliadnutím na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

NA KRBY A PRÍSLUŠENSTVO
SERVIS
NA KRBY A PRÍSLUŠENSTVO

Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky krby a ich príslušenstvo.