Partneri

Naši partneri

Švédske krbové kachle

WESTBO
Masívne liatinové jadro


So svojim štýlovým a elegantným vzhľadom, Westbo má svoje korene v 19. storočí. Originál švédsky výrobok ponúka najvyšší komfort vďaka účinnému tepelnému výkonu a optimalizovanému spaľovaniu.

Komínové systémy

SCHIEDEL
Odborník v oblasti komínov


Schiedel je odborník v oblasti komínov a najväčší podnik na svete špecializovaný výhradne na odvod spalín. Na jeho skúsenosti a profesionalitu sa môžete vždy spoľahnúť.

Kanadské krbové kachle a vložky

REGENCY
Oceľové kachle


Kanadské krbové kachle a vložky predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie kachlí a vložiek na spaľovanie dreva.

Oceľové krbové vložky

KOBOK
Určené na spaľovanie dreva a drevených brikiet


Najväčší výrobca oceľových krbových vložiek a príslušenstva na Slovensku.

Systém dvojitého spaľovania

HERGÓM
Značka s istotou a zárukou


Hergóm je jedným z najväčších a najviac uznávaných európskych výrobcov liatinových krbových vložiek a kachlí. Hergóm vlastní svoju vlastnú zlieváreň.

Kanadské krbové kachle a vložky

HAMPTON
Komfortne a efektívne


Všetky produkty Hampton na spaľovanie dreva sú certifikované Agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a spĺňajú najprísnejšie ekologické normy. Doživotná záruka na prehorenie telesa.

Teplovzdušné a teplovodné krbové vložky

BEF HOME
Precízne spracovanie


Česká firma Bef Home sa môže nielen pochváliť absolútne najširším sortimentom krbových vložiek na trhu, ale aj ich bezkonkurenčne výbornou funkčnosťou.

Kanadské krbové vložky a kachle

PACIFIC ENERGY
Kombinácia tradičnej a novodobej technológie


Kanadské krbové kachle a vložky predstavujú dokonalú kombináciu tradičnej a novodobej technológie kachlí a vložiek na spaľovanie dreva.