Plynové krby DRU - kompletný sortiment

DRU

Kompletný sortiment plynových krbov

dru-logo-mini

Dizajn Vás odlišuje

Ponúkame nadštandardný dizajn našich produktov a a originalitu ich technológie. Viac ako 260 rokov holandskej odbornosti, poznatkov a inovácií vyústilo do bezkonkurenčnej ponuky súčasných plynových krbov a kachlí, ktoré sú skutočne „navrhnuté tak, aby boli odlišné“.

 

Plynové krby pre každého

Moderné plynové krby DRU kombinujú moderný dizajn s vysokým výkonom a efektívnosťou.
Využívame najnovšiu technológiu plynového krbu, ktorá vám prináša krby s najnovšímy dizajnami, ktoré vytvárajú nádherné a autentické čaro domáceho prostredia.
Navyše náš sortiment plynových krbov je rozsiahlejší ak okedysi, s obrovským výberom tvarov, veľkostí, kapacít, farieb interiéru a krbových lôžok, ktoré vyhovujú všetkým typom dekorácie.

Inovácia, ktorá zlepšuje Vaše skúsenosti

Aby spoločnosť DRU so svojimi krbmi, ktoré ponúkame, mohla byť na trhu viac ako 260 rokov, musí mať neustále zlepšovanie a inovácie vo svojom srdci. DRU vyrába moderné, sofistikované plynové krby spolu s exkluzívnymi produktovými inováciami, ktoré zlepšujú skúsenosti majiteľa.
Patrí medzi ne aj aplikácia Control Wave pre tablety a smartphony a motorový poháňaný systém PowerVent®, ktorý ďalej zvyšuje výkon a všestrannosť plynových krbov.

DRU Maestro Eco Wave séria

DRU Maestro Eco Wave séria

Unikátny krb

260 rokov holandskej odbornosti, poznatkov a inovácií viedlo k výrobe série  plynových krbovs s prirodzeným a reálnym plameňom – rovnako ako v skutočných krboch. Maestro je najpokročilejší plynový krb rade DRU alebo „najväčšia plynová bomba“ – najvyššia rada našich výrobkov.

DRU Metro Eco Wave séria

Široká škála všestranných plnových krbov

Moderné, elegantné plynové krby DRU Metro boli pôvodne predstavené v klasickom, 1 metrovom modeli s realistickými a živými plameňmi.