AKCIA NA KRBY HOXTER -12%

15 rokov sme spoločne svedkami krásneho príbehu kvality a spoľahlivosti.
A práve tento rok oslávi HOXTER 15 rokov od historickej chvíle, keď na pracovný stôl položili svoje prvotriedne výrobky HAKA 37/50 a HAKA 63/51.

Odvtedy tieto legendárne modely zdobili domy po celom svete, naberajúc na svojej ceste prestíž a uznanie. Aj keď sa v priebehu rokov mnoho vecí menilo, jedna vec zostala nezmenená – ich záväzok ku kvalite a hodnotám.

HOXTER stavia na jasnej filozofii: vytvárať výrobky, na ktoré je spoľahnutie, a to spolu s priateľským a férovým prístupom k svojim obchodným partnerom a zákazníkom.

Na oslavu tohto výročia sme sa rozhodli ponúknuť cenové zvýhodnenie na produkty HOXTER. Sme presvedčení o ich kvalite a radi ich ponúkame a inštalujeme. Chceme prinášať produkty, ktoré vydržia celý život, a práve to je HOXTER.

V dnešnej dobe sa často zdá, že sa uprednostňuje kvantita pred kvalitou, no HOXTER je iný. Zastáva ideály a filozofiu, ktoré sú nám veľmi blízke v KRBEXE. Ich cieľom nie je byť najväčším, ale najkvalitnejším a najobľúbenejším výrobcom krbových vložiek. Produkty HOXTERU sa predávajú po celom svete, od Austrálie cez Áziu a Európu až po Kanadu. Toto široké rozpätie je dôkazom ich kvality a dôvery, ktorú si získali.

Ak hľadáte naozaj kvalitný produkt za prijateľnú cenu, neváhajte a obráťte sa na nás s požiadavkou o cenovú ponuku.

KRBEX-áci sú tu pre vás na pobočkách v Bratislave, Pezinku a Trnave.