FOCUS

LUXUSNÉ KRBY NA DREVO

NEOBVYKLÝ DIZAJN A VYSOKÁ KVALITA

LUXUSNÉ KRBY FOCUS

Luxusné krby Focus - to sú ladné francúzskej krivky spojené s modernou technológiou. Základom týchto elegantných kúskov je hrubá a ťažká práca s kovom, z ktorého sa vykúzlili noblesné až éterické krby. Každý rok si tieto luxusné krby objedná cez tri tisíce zákazníkov, čo je nesporný dôkaz ich kvality. Pri ich výrobe využíva firma Focus bohaté skúsenosti, ktoré v odbore má, čo zaisťuje maximálnu precíznosť prevedenia. Spojenie neobvyklého dizajnu a vysoká kvalita, to je značka Focus!

DIZAJNOVÉ KRBY FOCUS

KRBY, KTORÉ MAJÚ DUŠU

Na všetkých krboch Focus je spoznať rukopis majiteľa Dominique IMBERTa. Tento tvorca získal celý rad prestížnych ocenení, napríklad aj cenu za "najkrajšia vec na svete", ktorú bol zvolený dizajnérsky veľmi nápadito vykonaný krb Gyrofocus. A prečo sú IMBERTOVé krby stále viac a viac obľúbené a nachádzajú svoje miesto nielen v domácnostiach, ale aj v múzeách a ďalších budovách po celom svete? Odpoveď autora je stručná: "Pretože majú dušu.".

PRIESTOROVÉ KRBY FOCUS

Priestorové krby sú neprehliadnuteľné! Ak hľadáte dominantný a pritom nadmieru luxusný krb, značka Focus Vás iste nesklame. Od roku 1972, kedy sa predali iba dva kúsky, uplynulo už veľa času a teraz sú tieto krby pýchou mnohých majiteľov, ktorých počet sa každoročne rozrastá. Zároveň však zostávajú unikátom, ktorý bude so zatajeným dychom obdivovať každá z Vašich návštev a to dokonca aj vo chvíli, keď v krbe nebude horieť.

VSTAVANÉ (ZABUDOVANÉ) KRBY FOCUS

Vstavané krby FOCUS sa stanú stredobodom každého interiéru. Niektoré z modelov sú nápadito zabudované do steny a svojím rozmerom a rámovaním navodzujú pocit, že sa nepozeráte do krbu, ale na obraz, unikátne umelecké dielo. Iným modelom nechýba plastickosť a jasné geometrické rysy, ktoré majú nadčasový vzhľad a skvelý dizajn.

SYMBOL EXKLUZIVITY A MODERNÉHO DIZAJNU

KRBY FOCUS

Všetky priestorové krby Focus sú symbolom exkluzivity a moderného dizajnu, avšak slová na opísanie ich jedinečnosti nestačí - o čare krbov Focus sa už zaiste presvedčíte sami. Pozrite sa do galérie alebo navštívte našu predajňu a presvedčte sa o vykonaní a luxusu takýchto krbov na vlastné oči.

Chcete vidieť kompletný sortiment, ktorý daný výrobca ponúka?