VISIO AFIRE

Chladné plamene, hrejivá atmosféra

Predstavujeme vám inteligentný krb budúcnosti s originálnym, vynaliezavým dizajnom a high-tech ovládacími prvkami. S týmto krbom sa oheň stane vo vašom dome úplne priateľským a bezpečným. Rúca mýtus všetkých limitujúcich stavebných obmedzení tradičných krbov, prispôsobí sa totiž potrebám akéhokoľvek interiéru.

Horiaca vodná para

Jedinečný a natoľko presvedčivý efekt horenia s plne trojrozmerným plameňom je prakticky nerozoznateľný od tradičného ohňa.

Prečo Visio?

Doprajte svojmu interiéru luxusu bez obáv a starostí s inštaláciou či provozem. Šetrné, bezpečné a veľmi efektné obohatenie každého priestoru.

Krb do každého interiéru

Dokonale sa hodí do vašej obývačky, spálne, haly, podkrovia, chodby, pracovne alebo kancelárie. Na Slovensku je tento unikátny produkt úplnou novinkou!

Bezpečnosť na prvom mieste!

S týmto krbom sa oheň stane vo vašom dome úplne priateľským a bezpečným. Krb neslúži ako zdroj tepla, nehrozí tak riziko požiaru ani popálenia detí alebo vašich domácich miláčikov. Krbová vložka môže byť nainštalovaná do akéhokoľvek materiálu bez toho aby ste sa museli obávať problémov zo žiarenia alebo tepla.

Nehrozí riziko požiaru ani popálenia

Plameňov sa môžete dotknúť a bez obáv ich pohladiť.

Revolučne inovatívna technológia využíva k prevádzke iba vodu produkujúcu ultrajemnú hmlu, ktorá podsvietením LED diódami vytvára dokonalý efekt plameňa.

plamen_visio

Séria Original & Premium & XXL

Vyberte si jednotlivé krbové vložky z našich radov Original, Premium alebo XXL. Vytvorte krb s nepretržitou líniou plameňa ľubovoľnej dĺžky. Stačí len nakombinovať jednotlivé moduly krbových vložiek do radu za sebou. S týmito modulmi môžete vytvoriť oheň v segmentoch po 50cm. Dĺhe línie ohňa predstavujú jedinečný prvok originálneho moderného interiéru. Krby spĺňajú najprísnejšie štandardy, preto je možné ich inštalovať kdekoľvek.

Original

Dĺžka:
508mm l 1016mm

Ovládanie:
diaľkové ovládanie

Nastaviteľný plameň:
výška l rýchlosť

Plnenie krbu:
manuálne

Premium

Dĺžka:
508mm l 1016mm l 1524mm

Ovládanie:
diaľkové ovládanie l mobilné aplikácie

Nastaviteľný plameň:
výška l rýchlosť l farba

Plnenie krbu:
manuálne l integrované čerpadlo l automatické

XXL

Kombinácia dĺžok:
508mm l 1016mm l 1524mm

Ovládanie:
diaľkové ovládanie l mobilné aplikácie

Nastaviteľný plameň:
výška l rýchlosť l farba

Plnenie krbu:
manuálne l integrované čerpadlo l automatické

Varianty krbov

Vyberte si ten pravý krb pre Vás a Vaše priestory.

AWP-20-50

Rozmery: 508x326x300 mm
Váha: 13 kg
Otvor: 515×314 mm
Min. hĺbka: 328 mm
Nádrž: 2 l
Výdrž: 20 h
Spotreba: 60 W

AWP-40-100

Rozmery: 1016x326x300  mm
Váha: 26 kg
Otvor: 1022×314  mm
Min. hĺbka: 328 mm
Nádrž: 4 l
Výdrž: 20 h
Spotreba: 120 W

AWP-60-150

Rozmery: 1524x326x300  mm
Váha: 40 kg
Otvor: 1530×314  mm
Min. hĺbka: 328 mm
Nádrž: 6,5 l
Výdrž: 20 h
Spotreba: 180 W

Hi-tech technológie - nastavenie krbu na mieru

Pomocou diaľkového ovládania alebo telefónu upravíte plameňom výšku, rýchlosť a dokonca farbu. Vytvorte si farebné plamene od tradičných oranžovo-žltých odtieňov až po viac než 15 ďalších farieb, alebo si zvoľte možnosť pozvoľne sa meniacich farieb. Jednoduché intuitívne ovládanie.

Mobilná aplikácia

Intuitívna aplikácia dostupná pre každý smartphone Vám umožní jednoduchú obsluhu krbov z rady Premium a XXL. Aplikáciu je možné stiahnuť z Google Play alebo App Store.

google_play
app_store