AUSTROFLAMM

AUSTROFLAMM

DIZAJNOVÉ KACHLE

Žijeme v priekopníckom duchu a vizionárskom myslení – dnes, už takmer 40 rokov. Neustále sa tešíme a sme spoločnosť, ktorá uspokojuje technologickú kvalitu a servis a kladie najvyššie požiadavky na dizajn a estetiku. Dizajn je naša vášeň, kvalita náš prísľub.

To, čo sa začalo začiatkom 80. rokov vizionárskym projektom zakladateľa a majiteľa Ferdinanda Huemera, sa dnes prezentuje ako vedúca spoločnosť v sektore kachlí, peletových kachlí a krbových vložiek. História spoločnosti Austroflamm je spojená s jeho túžbou oslobodiť kachle od ich zaprášeného obrazu. Jeho odvaha k zmenám a priekopnícky duch boli základom úspešného rozvoja spoločnosti a patria medzi hodnoty filozofie firmy. Jedinou konštantou je zmena.

ŽI BUDÚCNOSŤ, VNÍMAJ ĽUDSKÉ TEPLO – TO JE AUSTROFLAMM

POKROKOVÉ TECHNOLÓGIE

Austroflamm sa vyznačuje pokrokovými a udržateľnými ostatnými technológiami, ktoré sú pred všetkými. S riešeniami ako Heat Memory System (HMS) , Xtra akumulované teplo a Keramott Austroflamm bol a je priekopníkom v oblasti znižovania emisií vykurovania. Spoločnosť sa preto za posledných 25 rokov kriticky podieľala na výraznom znižovaní hodnôt emisií tuhých palív.

UDRŽATEĽNÉ TEPLO

Pre udržateľnosť a minimalizáciu emisií sa Austroflamm spoliehať na inteligentný dizajn produktov, inteligentné inovácie a dlhoročné odborné znalosti. Naše krbové systémy sú preto skvelou príležitosťou na ekologické vykurovanie. Ale rovnako aj pri výrobe našich krbových vložiek, kachlí a peletových kachlí kladieme dôraz na trvalo udržateľné materiály a energeticky efektívne výrobné procesy.

austroflamm kachle, krbex

KRBOVÉ KACHLE

Priestorovo úsporné a flexibilné s dráždivou hrou plameňov – tak možno opísať naše kachle. Ak oceňujete zvláštnu atmosféru hrejúceho ohňa a kladiete veľký dôraz na vysokú energetickú účinnosť, potom tu nájdete ideálny produkt.