KACHLE NA PELETY

KACHLE NA PELETY

Kto hľadá výkonné peletové kachle s vysokým stupňom účinnosti, tomu ponúka firma HAAS + SOHN estetické a súčasne ekologicky zmysluplné a moderné riešenie.

Modelové rady

Modelové rady HSP 1, HSP 6 i HSP 7 sú vybavené novo koncipovaným výmenníkom tepla, ktorý teplo rýchlo dodá do miestnosti vďaka väčšej povrchovej štruktúre.

Tiché kachle

Bez použitia ventilátorov sú kachle navyše takmer tiché a môžete ho umiestniť aj do obytných miestností.

Inteligentné ovládanie

Oceníte aj inteligentnú plynulú reguláciu spaľovania a automatické rozpoznanie kvality paliva. Peletové kachle tak dosahujú pri nanajvýš úspornej spotrebe stupeň účinnosti vyšší ako 90% a výkony od 2,4 do 8,6 kW.

Kachle z rady Home a Premium

Užívateľom sa peletové kachle z rady HOME a PREMIUM obsluhujú jednoducho: svoju prácu si urobia v podstate samy. Po naplnení sa musí vlastne len zadať, aká teplota v miestnosti v aký čas má byť.

Ovládanie v smartfóne

Kompletné ovládanie je v smartfóne prostredníctvom aplikácie HAAS + SOHN. Stačí si ju len zadarmo stiahnuť a ide sa na to.

Funkcia WLAN

Peletové kachle s funkciou WLAN ponúkajú maximálnu slobodu vďaka diaľkovému ovládaniu s celosvetovým prístupom – úplne nezávislému na umiestnení. A vedľa komfortu peletových kachlí poskytujú ešte romantický pohľad na plamene takmer ako v krbových kachliach.

Kompletný výber peletových kachlí nájdete v tomto linku: