HERGOM

KACHLE NA DREVO HERGOM

ZALOŽENÉ V ŠPANIELSKU

Hergóm, založený v roku 1960 v Santanderi (Španielsko) a odvtedy sa venuje výrobe vykurovacích produktov, je dnes jednou z hlavných spoločností v tomto odvetví na celom svete s piatimi výrobnými a prevádzkovými závodmi v Európe a Amerike.

UŽ VIAC AKO 60 ROKOV

Už viac ako 60 rokov získava Hergóm úspechy a skúsenosti s vývojom vykurovacích produktov na drevo a biomasu so zameraním na prírodné palivá prostredníctvom výskumu, vývoja a zlepšovania účinnosti našich produktov. Na základe tohto princípu sme vyvinuli najúčinnejšie liatinové výmenníky tepla na trhu, systém sekundárneho spaľovania, ktorý minimalizuje emisie častíc, alebo kachle na drevo, ktoré patria medzi najčistejšie spaľovanie na svete.

OPTIMÁLNA ODOLNOSŤ, SPOĽAHLIVOSŤ, VÝKON

ODLIEVANIE VO VLASTNEJ ZLIEVARNI

Odlievanie vo vlastnej zlievarni, Hergóm vykonáva a garantuje celý výrobný proces, vrátane dizajnu, odliatkov a finálneho produktu. Vo výrobnom procese Hergóm používa vybrané materiály a komponenty, ktoré zaručujú optimálnu odolnosť, spoľahlivosť a výkon.

PRODUKTY SPĹŇAJÚCE NORMY

Všetky naše produkty spĺňajú normu UNE-EN-13299, ktorá zaručuje ich bezpečnosť a tepelné hodnoty. Okrem toho robíme veľké investície, aby sme splnili všetky špecifikácie požadované Európskou integrovanou environmentálnou autorizáciou s cieľom zabezpečiť minimálny dopad na životné prostredie.

KOMPLETNÝ SORTIMENT KACHLÍ