STAVEBNÝ MATERIÁL

STAVEBNÝ MATERIÁL

BEŽNE SKLADOM NA NAŠICH PREDAJNIACH

logo_obdlznik

KALCIUMSILIKÁTOVÉ IZOLAČNÉ DOSKY

Izolačné dosky pre kachliarov a kominárov

SKAMOTEC.225

Stavba a izolácia krbov

  • vhodný na stavbu krbov aj do drevostavieb
  • konštrukcia moderných i klasických kozubov
  • vysoká teplotná odolnosť
  • ľahké spracovanie, jednoduchá povrchová úprava
  • rozmer 1000×610 – hrúbky 25, 30, 40, 50 mm
  • difúzna kalciumsilikátová doska s výstužnými vláknami lisovaná za vysokých tlakov a teplôt
  • stabilné dodávky do ČR od roku 2005
  • osvedčený sortiment lepidiel a materiálov na lepenie a povrchové úpravy
  • takmer nulová tepelná rozťažnosť, možnosť konštrukcia celého krbu z jedného materiálu

AKUMULAČNÉ ŠAMOTOVÉ TVAROVKY

Stavba kachlí a krbov

Akumulačné šamotové tvarovky pre stavbu krbov. Kachliarskej šamotové tvarovky „AK“ – tradičná a súčasne moderná kachliarska technológia pre akumulačné stavby kachlí a krbov, ako stavebné, konštrukčné i ako aj samonosný prvok s možnosťou použitia na vyzdívky. Aku tvarovky sa vyznačujú odolnosťou voči tepelným šokom, vysokou variabilitou a dobrou opracovateľnosťou.

KACHLIARSKE MALTY, OMIETKY A STAVEBNÉ LEPIDLÁ

Stavba a opravy komínov

Kachliarskej malty, omietky a stavebné lepidlá používajte tam, kde chcete dosiahnuť efektívne rýchlosti spracovania a práce, vysokú odolnosť a pevnosť spojov a povrchov a hlavne vysokú tepelnú odolnosť a rovnaké vlastnosti, ako majú stavebné materiály z prírodných surovín, ako je šamot, pálená tehla, kachliarska kachlica a podobne. Výhradne tieto materiály použijete na stavbu a opravy komínov a vlastných kúrenísk na tuhé palivá.

TESNIACE ŠNÚRY

Tesnenie a vymedzenie dilatácií

Tesniace šnúry z keramických vlákien pre tesnenie a vymedzenie dilatácií pre kachle a krby. Dodávame špeciálne keramické šnúry pod skla kachlí a krbov výrobcov KOBOK a THORMA aj pre ďalšie výrobky na trhu. Na upevnenie dodávame lepidlá a zaisťovacie pásky na konce šnúr.

KRBOVÉ MRIEŽKY

Mriežky v rôznych prevedeniach

Krbové mriežky v rôznych tvaroch a rozmeroch, klasické aj dizajnové, široký výber, rôzne farebné prevednia, veľký počet skladom.

OCEĽOVÉ A NEREZOVÉ DYMOVODY

Pre sporáky, kachle a krby

Oceľové a nerezové dymovody pre sporák, kachle či krb, redukcie, prechodky, kolená, rôzne priemery, hrúbky materiálu. Komplet príslušenstvo na dopojenie spotrebičov.

Sortiment čiernych dymovodov je natoľko obsiahly, že je možné s ním vyriešiť akékoľvek zaústenie do komína. Materiál a spracovanie sú dlhodobú teplotnú odolnosť dymovodov na hranici 650 ° C. Krátkodobo až 1000 °C. Tesnosť by malo byť kľúčovým parametrom pri výbere výrobku. Je potrebné venovať pozornosť kvalite utesnenie napríklad u revíznych otvorov, či spojov u segmentových kolien.

dymovod1_