ZÁHRADNÉ KRBY

ZÁHRADNÉ KRBY

Dominanta záhrad

Záhradný krb je dominanta jednotlivých terás, záhrad či altánkov. Vonkajší záhradný krb sa hodí nielen na tepelnú úpravu rôzných kulinárskych jedál, ale aj vytvára príjjemné teplo na danom mieste. Na večer to dopomáha a vytvára dokonca aj vzácnu intímnu atmosféru vo dvojici či príjmenú atmosféru pri rôznych posedeniach či oslavách.

Celoročné grilovačky

Záhradné krby zaručujú skvelé posedenia s najbližšími priateľmi. Môžete v ňom celoročne grilovať, opekať či údiť. Záleží to samozrejme od typu krbu. Konštrukcie záhradných krbov umožňujú aj jednoduché zvýšenie komínového telesa, ak je potrebné zvýšiť základnú výšku komína. Priemer a výška komína záleží od veľkosti a šírky ohniska.

Vytvoríme krb podľa Vašich predstáv

Rok čo rok sa venujeme záhradným krbom, kde využívame naše skúsenosti a krb vytvoríme na základe predstáv zákazníka. Od nákresu, návrhu až po samotné zakúrenie v záhradnom krbe. S realizáciou samotného krbu si dávame záležať a nechávame tam srdce.

MATERIÁL SKLADOM

Ak by ste mali záujem si sami postaviť záhradný krb, ponúkame Vám komplet šamotový materiál, ktorý máme bežne SKLADOM.

- Šamotové tehly C25, P20, P30, P40
- Šamotové platne T25/30 T25/40 T30 60/30

- Šamotové hokejky, fajky
- Lepidla na lepenie, múčky, vodné sklo

ŽIARUVZDORNÉ TVAROVKY ZO ŠAMOTU PRE STAVBU KRBOV A PECÍ

Použitie

Žiaruvzdorné šamotové tvarovky v triede RS sú vďaka vysokej žiaruvzdornosti a vyššej pevnosti v tlaku vhodné pre konštrukčné a nekonštrukčné prvky krbov, pecí, sporákov, záhradných krbov.

Vlastnosti

Žiaruvzdornosť : min.1630´C
Teplota použitia : 1100 – 1260´C
Objemová hustota : 2000 kg /m3 (Magnezit = 3950 kg/m3)