KACHLE JOTUL

KACHLE NA DREVO JOTUL

NÓRSKA TRADÍCIA

Vychádzame z tej najlepšej nórskej tradície v kombinácii s poctivým remeslom, ktoré nám už viac ako 160 rokov pomáha víťaziť nad zimou. To je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa na Jøtul obracajú najnáročnejší zákazníci z celého sveta. Jøtul patrí k najstarším a najpredávanejším značkám kachlí na drevo v tradičnom dizajne. Klasické a elegantné kachle sa hodia do akéhokoľvek interiéru. Kvalitné liatinové krbové kachle od nórskeho výrobcu sú obľúbené už mnoho rokov.

V ROKU 1853 SME VYHLÁSILI ZIME VOJNU

Jøtul patrí k firmám s najdlhšou históriou výroby kachlí, krbov a krbových vložiek na svete. Vychádzame z toho najlepšieho z nórskej tradície v kombinácii s poctivým remeslom, ktoré nám už viac ako 160 rokov pomáha víťaziť nad zimou. To je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa na Jøtul obracajú najnáročnejší zákazníci z celého sveta. Nórske remeslo, nórska kultúra, remeselná tradícia a spolužitie s prírodou sú zakódované hlboko v našej DNA. Jadrom duše Jøtul je vášeň pre teplo v spojení s poctivým remeslom, vďaka ktorému môžu byť aj najvšednejšie predmety krásne. Našou najväčšou prednosťou v boji o miesto na medzinárodnom trhu je predovšetkým nepretržitý výskum a konštrukčný vývoj.

VÁŠEŇ PRE TEPLO V SPOJENÍ S POCTIVÝM REMESLOM

NADČASOVÝ DESIGN

Naše nadčasové výrobky spájajú minulosť s prítomnosťou a zaujímajú prirodzené miesto v modernej architektúre. Vychádzajú z nórskej zlievarenskej tradície v kombinácii s funkčným, moderným dizajnom, ktorý je inovatívny a zároveň odoláva krátkodobým módnym trendom. Zatiaľ čo estetickosť do istej miery závisí od vnímania osoby, ktorá sa na predmet pozerá, kvalitný dizajn obnáša viac než to, čo je vidieť na prvý pohľad. V Jøtule sme presvedčení, že forma má vyplývať z funkcie.

ZDIEĽAME SVOJE SKÚSENOSTI

Praktickí zákazníci kupujú Jøtul – vedia totiž, že nič neponechávame na náhodu. Sme veľmi hrdí na to, že vyrábame najlepšie liatinové kachle a krbové vložky na svete, pretože vieme, že zákazníci také výrobky dokážu oceniť. Našou najväčšou motiváciou je Vaša spokojnosť a veľmi radi sa podelíme o svoje skúsenosti a know-how v návodoch a manuáloch. Je pre nás dôležité, aby vám Jøtul zaistil zdroj tepla a pohody na celý život.

KVALITA NA CELÝ ŽIVOT

Radi by sme svojim zákazníkom ponúkli len tie najlepšie kachle a krby. Preto sú všetky naše výrobky zhotovené v Nórsku z najkvalitnejších dostupných materiálov. Bezkonkurenčná trvanlivosť je dôvodom, prečo Jøtul ponúka najdlhšiu záruku na trhu. Takže nakoniec nie je tak divné, že Jøtul patrí medzi najpredávanejšie kachle všetkých čias.

NEZDOLNÁ LIATINA

Na výber liatiny ako základného materiálu máme veľmi dobré dôvody. Predovšetkým je nesmierne trvanlivá. Ľahko je možné vymieňať náhradné diely a liatinové kachle sú aj po mnohých rokoch prevádzky stále v skvelej forme, takže si môžeme byť istí, že napríklad dvierka neprestanú tesniť a čapy alebo zatváracie mechanizmy spoľahlivo fungujú aj pri dlhodobej záťaži. Životnosť výrobkov Jøtul navyše predlžujú dlho dostupné náhradné diely.

KÚRTE AKO ŠKANDINÁVCI

Kúrenie je naša vášeň a dlhodobé skúsenosti so škandinávskou klímou nás naučili, že teplo je viac než len číslo na teplomere. Naše výrobky berú navyše do úvahy nezmerateľné hodnoty, ako zvuk praskania horiaceho dreva, pohľad na krásne plamene, efektívne využitie topiva pri ekologickom vykurovaní a nadčasový dizajn.

JØTUL VO SVETE

Jøtul patrí medzi svetovú špičku výrobcov kachlí a krbov s distribučnou sieťou v 43 krajinách na 6 kontinentoch. Dôležitý podiel na našom medzinárodnom úspechu má aj schopnosť firmy sa prispôsobiť konkrétnemu lokálnemu trhu, miestnym podmienkam a potrebám obyvateľov.

KOMPLETNÝ SORTIMENT KACHLÍ