DRU VIRTUO

Realistické elektrické krby

Dodá Vašej spálni romantický impulz, do Vašej obývačky vnesie pohodu a relax. VIRTUO neurobí dieru do Vášho rozpočtu a každú jednotlivú miestnosť ľahko pozdvihne na vyššiu úroveň.

Úplne nová koncepcia realistických krbov bez fosílnych palív

Úplné zlepšenie ohňa. Znie to nemožne, ale funguje to. S elektrickým krbom Virtuo robí DRU s ohňom krok do budúcnosti. A prináša výhody pre používateľov aj pre životné prostredie. Nový krb už nevyžaduje fosílne palivá, ale ponúka presne to, čo hľadáte v ohni: živý plameň, zvuk praskajúceho dreva a úžasné teplo, podľa aktuálnej potreby a nálady zákazníka.

Dojem pravého ohňa

Iba DRU Virtuo dáva pocit, že sa pozeráte na skutočný krb. Bez ohľadu na to, na ktorej strane si zákazník DRU Virtuo užíva, vďaka sklu s unikátnou projekčnou technológiou získava dojem pravého ohňa. Len ťažko nájdete rozdiel tam, kde žiadny nie je.

Nové technológie

Sada keramických polien v kombinácii s LED páliacim lôžkom horáka dotvára atmosféru v interiéri, navyše s komfortným diaľkovým ovládaním. Nová technológia umožňuje výber obrazu, riadenie tepla aj niekoľko variantov akustických efektov.

Trojrozmerný zážitok

DRU Virtuo nie je len elektrický krb. Je to atmosféra a teplo zo zástrčky, ktoré prináša trojrozmerné zážitky. S novou pokročilú 3D technológiu predstavuje DRU sériu Virtuo. Krásne viditeľný zo všetkých kútov Vašej izby.

Atmosféra bez tradičných palív

Zlepšiť oheň. Znie to nemožne, ale funguje to. S elektrickým krbom DRU Virtuo robí oheň krok do budúcnosti. A to má svoje výhody. Pre Vás a pre životné prostredie. Náš nový krb už nevyžaduje fosílne palivá, ale ponúka presne to, čo hľadáte v ohni. Živý plameň, zvuk praskajúceho dreva a úžasné teplo, keď vy práve chcete alebo potrebujete. Iba DRU Virtuo Vám dáva pocit, že sa pozeráte na skutočný krb. Musíte to cítiť, aby ste uverili. Krásny návrat domov v chladnom zimnom dni, romantický večer pre dvoch alebo len zábava pre celú rodinu. To je DRU Virtuo. Virtuo nemožno porovnávať so žiadnym iným krbom.

Virtuo FLAME®, ENJOY IN 3D - jednoducho si to užívajte

Bez ohľadu na to, na ktorej strane si DRU Virtuo užívate, vďaka dverám s projekčnou technológiou, ktorú sme vyvinuli, si užívate ten pravý oheň. Skúste nájsť rozdiel, pre nás žiaden nie je. Ponúka široký výber rôznych typov plameňov, vyberte plamene, ktorý sa Vám páči.

DRU VIRTUO

Hlavné parametre

 • Rozmer skla: od 75 do 80cm na šírku, záleží od typu presklenia
 • Výkon: 2 kW
 • Popis: Elektrický krb s holografickou 3D LED technológiou
 • LED osvetlenie: áno
 • Daň: 20%
 • Váha: 105 Kg
 • Záruka: 2 roky, s našou montážou 5 rokov
 • Typ paliva: elektrina
 • Elektrická prípojka: je dôležitá
 • CV Glass – antireflexné skla dvierok krbu: áno za príplatok
 • Doprava: zadarmo po celom Slovensku

LED

Sada keramických polien v kombinácii s LED páliacim lôžkom dotvára atmosféru voVašej izbe. Diaľkovým ovládaním môžete pohodlne voliť krásne tvary ohňa a plameňov, riadite si teplo a vyberáte zvuk útulného praskajúceho ohňa riadite si sami teplo a rozhodnite sa aj pre zvuk útulného praskajúceho ohňa, ak chcete. Nový krb nie je len pre túto generáciu. Virtuo DRU bolo vyvinuté s ohľadom na budúcnosť a urobilo krok správnym smerom.

Udržateľnosť je centrálna

Každý nový krb alebo kachle DRU vynikajú udržateľnosťou. Krby, ktoré zaručujú optimálnu funkčnosť a dlhú životnosť. S DRU Virtuo ideme ešte o krok ďalej.

Bez tradičných palív

Tento tvoriteľ atmosféry je 100% elektrický, to znamená, že nepoužívate tradičné palivo. A preto vytvárate oveľa menej emisií CO2. Máte doma solárne panely? Potom ste s DRU Virtuo úplne udržateľný!

Máte záujem o elektrický krb DRU VIRTUO?

Neváhajte nás kontaktovať!