BIO KRBY

Luxusné a jedinečné bio krby a horáky pre náročných zákazníkov

Výrobca luxusných a jedinečných bio krbov s dôrazom na kvalitné spracovanie použitého materiálu a ekológiu. Nebaví Vás kúriť s krbom na tuhé palivo, vyťahovať popol a podobne ? Požadujete aby Váš interiér a exteriér bol naozaj kvalitný a vyzeral luxusne ? Doprajte si potom biokrb značky EcoSmart Fire. Firma pochádza z Luxemburska, získala veľké množstvo ocenení a certifikátu na svoje spičkové a jedinečné krby.

Bio etanolový krb

Vzhľadom k tomu, že bioetanol je čisté spaľovanie, modely EcoSmart Fire nepotrebujú komín, nevytvárajú ani dym či nepotrebujú ani len elektrické pripojenie – ponúkajú maximálnu jednoduchosť a flexibilitu dizajnu. Ak už vytvárate krbovú fantáziu alebo plánujete rekonštrukciu či hľadáte nové riešenie, máme k dispozícii bio etanolový krb, ktorý vyhovuje Vašim potrebám.

EcoSmart Fire

Kolekcia EcoSmart Fire s etanolovými krbmi je neuveriteľne univerzálne a poskytuje absolútnu flexibilitu pri vytváraní toho, čo chcete, bez akýchkoľvek problémov či obmedzení. Od ručne vytvorených voľne stojacích kusov krbového nábytku, po rošty pre tradičnú prestavbu krbu, cez vložky do ohniska pre vstavané vlastné návrhy a sady horákov pre zákazkové riešenia

EcoSmart Fire

EcoSmart Fire ponúka kompletnú zbierku všestranných a ocenených krbových riešení, ktorá poskytuje otvorený plameň neuveriteľne jednoducho - bez ohľadu nastavenia v rovnakú dobu ako dobré riešenie pre životné prostredie.

Ethanol Burners

Možnosti použitia obytného a komerčného kreatívneho dizajnu sú nekonečné, keď používate etanolový krbový horák. Vytvorte jedinečnú atmosféru komfortu a dizajnu.

Curved Fireplaces

Séria Curved Fireplace je inteligentne navrhnutá pre optimálny tepelný výkon, vylepšenie plameňa a bezpečnosť.

Flex Fireplaces

Ak chcete prispôsobiť krb pre Váš obytný alebo komerčný projekt, jednoducho sa rozhodnite o smere svojho otvorenia, vyberte, z koľkých strán chcete plameň vidieť, a potom ho upravte pomocou dekoratívnej bočnej skrinky (alebo nie).

Fire Pits

K dispozícii v rôznych tvaroch, veľkostiach a povrchových úpravách.

Fire Tables

Naše viacúčelové extierérové stoly poskytujú viac ako len pocit príjemného miesta ale aj zlepšujú náladu.

Designer Fireplaces

Neustále sa vyvíjajúca kolekcia krbov s designovým cítením na etanol, ktoré premenia váš domov a zahrejú vaše srdce.

Diely a príslušenstvo

Naše časti a príslušenstvo krbov boli navrhnuté tak, aby zvyšovali bezpečnosť prevádzky otvoreného etanolového krbu.