KRBEX, s.r.o. PATRÍ DO CECHU KACHLIAROV

Členom sa môže stať iba ten, ktorý spĺňa odbornú spôsobilosť potrebnú na vykonávanie tejto profesie.

Odborná spôsobilosť kachliara

Vážení priaznivci kontrolovaného ohňa. Cech kachliarov je profesijné združenie, ktoré napomáha záujemcom o realizáciu krbu, kachľovej pece či sporáku v zorientovaní sa na slovenskom kachliarskom trhu, a tým ich chráni od možných problémov, či už s funkčnosťou, alebo aj požiarnou bezpečnosťou konkrétneho diela. Je v záujme serióznych zákazníkov aby pri kolaudácii domu bola okrem revíznej správy komínu vyžadovaná aj odborná spôsobilosť kachliarskej firmy, ktorá dielo realizovala. KRBEX, s.r.o. je riadnym členom Cechu Kachliarov. Naše predajne nájdete v Pezinku, v Bratislave a v Trnave.

SPOLOČNOSŤ S DLHOROČNOU TRADÍCIOU

KRBEX s.r.o. NA SLOVENSKOM TRHU OD ROKU 2002

SME TVORCOVIA

NAŠE NÁPADY A VÍZIE VKLADÁME DO VAŠICH PROJEKTOV

POSKYTUJEME KOMPLETNÉ SLUŽBY

KRBY, KACHLE, PIECKY A KOMÍNY

KRBY, KACHLE, PIECKY, KOMÍNY

Staviame krby a inštalujeme krbové vložky či kachle vysokej kvality. Našim základným cieľom je, aby ste si doma vytvorili príjemnú atmosféru. Prevedieme Vás bezpečne a spoľahlivo celou realizáciou.

NÁVRH, DODÁVKA, MONTÁŽ, SERVIS

Zameraním firmy je návrh, dodávka, montáž a servis interiérových krbov, záhradných krbov, piecok a komínových systémov. Zvyšujeme štandardy života ľudí s prihliadnutím na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

KOMPLETNÉ SLUŽBY

Bezplatné odborné poradenstvo, vypracovanie cenových ponúk, registrácia zákazníkov, odber materiálu, dovoz materiálu, bezplatné obhliadky stavby, realizáciu diela, záručný a pozáručný servis.

ŠIROKÝ VÝBER KRBOV, KRBOVÉHO PRÍSLUŠENSTVA, MATERIÁLOV A NÁHRADNÝCH DIELOV

PROFESIONÁLNA STAVBA KRBOV

MÁTE ZÁUJEM O STAVBU KRBU?

DLHOROČNÁ TRADÍCIA

PROFESIONÁLNA TÍMOVÁ PRÁCA

Naši profesionáli Vám odporučia krb či komín presne na mieru nielen z hľadiska funkčnosti ale aj estetiky. Dakážeme Vám ponúknuť krb či kachle naozaj všade. Od jednoduchých kachlí po luxusné krby, dizajnové kúsky, vysokovýkonné krby, nerezové či stavané komíny.

2496
REALIZÁCIÍ
3237
ŠŤASTNÝCH KLIENTOV
3982
INOVÁCIÍ
4321
DODÁVOK

NAŠI

PARTNERI