HERGÓM

HLAVNÝ PRODUCENT KRBOV

Dômyselný systém dvojitého spaľovania

Spoločnosť Hergóm bola založená v roku 1960, a dnes je jedným z hlavných producentov krbov na svete. Počas viac ako pol storočia, Hergóm získal úspechy a skúsenosti v oblasti vyvíjania vykurovacích zariadení na drevo a biomasu s dôrazom na prírodné palivá, prostredníctvom výskumu, vývoja a zdokonaľovania výkonnosti našich produktov.

Dnes je značka Hergóm istotou – zárukou, že vaše zariadenie je postavené na bohatej tradícii našej spoločnosti a bude Vám verne slúžiť počas nadchádzajúcich rokov. Nákup produktov Hergóm predstavuje nielen najnovší estetický pokrok, ale tiež vrchol výkonnej vykurovacej technológie. Práve integrita dáva produktom značky Hergóm bezkonkurenčnú príťažlivosť, ktorá trvá viac ako 50 rokov.

Krbové vložky a krbové kachle Hergóm sú výborne navrhnuté s dômyselným systémom dvojitého spaľovania. Vďaka inováciám a kvalitnej štruktúre poskytujú produkty Hergóm maximálne teplo pri minimálnej spotrebe paliva a emisiách.

Hergóm je jedným z najväčších a najviac uznávaných európskych výrobcov liatinových krbových vložiek a kachlí. Hergóm vlastní svoju vlastnú zlieváreň v meste Santander v severnom Španielsku, kde na výrobu používajú najkvalitnejšiu liatinu ako primárny materiál.

Trvanlivosť, jedinečné tvary a najúčinnejšia technológia spaľovania dostáva ich produkty na vrchol trhu.

her2